Miks valida Frank’s Pro Gold?

Frank’s Pro Gold (FPG) sarja koera-ja kassitoite toodab Hollandi tehas “Jonker Products“. Tootjal on NEN-EN-ISO 9001-2000 sertifikaat. Tootmisprotsess toimub GMP ja HACCP standardite järgi, mis tagab selle, et tooraine päritolu on võimalik kindlaks määrata, ladustamine vastab hügieeninõuetele ning kogu tootmisprotsess on organiseeritud järgides häid tootmistavasid.

FPG on täiuslik ning tasakaalustatud Super Premium sarja koera- ja kassitoit, mis on valmistatud ainult kõrgkvaliteetsetest toorainetest ja mille retseptid sisaldavad kõiki vajalikke toitaineid õigetes kogustes. FPG täissööt katab kogu päevaratsiooni vajaduse ilma midagi juurde lisamata. FPG täissööda põhiliseks proteiiniallikaks on kõrgkvaliteetne liha (kana-, kalkuni- ja lambaliha), mis on sobilik ka inimtoiduks.

FPG ei sisalda madala toiteväärtusega loomseid kõrvalprodukte ega ka tihti toiduallergiat põhjustavaid komponente nagu sealiha, soja, nisu, veri ega geneetiliselt muundatud koostisaineid. FPG koera-ja kassitoitudele on lisatud ainult looduslikud antioksüdandid.

FPG ei paku suuri sponsorlepinguid ega kuluta resursse suurtes reklaamikampaaniates, mis kajastub ka koera- ja kassitoidu lõplikus hinnas. Hoides kulud madalal võime pakkuda kõrgkvaliteedilist täissööta soodsa hinnaga, mis on kasulik nii omanikule kui ka Teie lemmikule. FPG hinnad on soodsad kuna tarneahel on lühike, ostame toidu otse tehasest!